دانلود فونت فارسی مارال ویژه طراحی لوگو تایپ

دانلود فونت فارسی مارال

فونت مارال سبک دیگری از مجموعه فونت های طراحی لوگو تایپ سایت وال استودیو می باشد فونت های طراحی لوگو تایپ به دلیل استقبال طراحان گرافیک رو به افزایش است و فونت مارال یک سبک تایپوگرافی جذاب برای طراحی یک نشان نوشتاری حرفه ای است که با فرمت ttf طراحی شده است و کاربران به آسانی تنها با تایپ کردن می توانند لوگو خود را بدون تخصصی طراحی کنند!

دانلود فونت فارسی مارال

فونت مارال فونتی با قابلیت طراحی طرح های حرفه ای و با انعطاف بسیار بالا می باشد که می توان لوگو های نوشتاری حرفه ای را در کمترین زمان و به صورت حرفه ای بدون نیاز به هیچ دانشی طراحی کرد اگر صاحب کسب و کار هستید و می خواهید لوگو حرفه ای داشته باشید پیشنهاد میکنیم از این فونت برای طراحی لوگو خود استفاده کنید!

  • فرمت ttf/otf و قابل تایپ مستقیم
  • قابل استفاده در تمامی نرم افزار ها
  • بدون نیاز به نرم افزار جانبی و لایسنس
  • ویژه طراحی لوگو تایپ و تایپوگرافی
  • دارای دو نسخه اصلاح شده و کامل
  • طراحی لوگو تایپ در زمان کوتاه

 

از مزیت های مهم این نوع فونت ها این است که امکان طراحی یک لوگو تایپ حرفه ای را به شما می دهد و به جای سفارش لوگو با قیمت های بالا می توانید به آسانی و بدون نیاز به آموزش خودتان طراحی کنید!

دانلود فونت فارسی مارال

دریافت فونت فارسی مارال

از لینک زیر می توانید فونت را خریداری نمایید و پس از دریافت آن را اکسترکت کرده و به پوشه فونت های خود اضافه کنید یا می توانید با راست کلیک و گزینه install آن را نصب کنید همچنین توجه کنید که اگر در هنگام استخراج فایل فشرده با مشکلی مواجه بودید فایل را دوباره دانلود کرده یا با پشتیبانی در ارتباط باشید…

 

افزودن به سبد خرید

 

کمک لازم دارید؟ با پشتیبانی تلگرام ما تماس بگیرید یا در گروه تلگرام وال استودیو مطرح کنید!

مطالعه بیشتر