دانلود فونت انگلیسی Etika Font از گرافیک ریور

دانلود فونت انگلیسی Etika Font

دانلود فونت انگلیسی Etika Font یک فونت زیبا و منظم سبک Regular از سایت گرافیک ریور می باشد که حالت خاصی نسبت به سایر فونت ها در این سبک دارد در این محصول این فونت جذاب را برای شما آماده کرده ایم در ادامه می توانید جزئیات این فونت را مشاهده کنید…

دانلود فونت انگلیسی Etika Font از گرافیک ریور

اگر به دنبال یک فونت حرفه ای و در عین حال حرفه ای برای طراحی لوگو تایپ،تایپوگرافی یا حتی استفاده در طراحی وب هستید فونت اتیکا پیشنهاد خوبی می تواند برای شما باشد این فونت دارای یک نسخه Reg و معمولی می باشد که هنگام کار با آنها تفاوتشان را خواهید فهمید قیمت این فونت در سایت اصلی ۹ دلار می باشد که وال استودیو با قیمت خیلی پایینتر در خدمت شما قرار می دهد.

  • طراحی ساده و جذاب
  • فونت TTF/OTF قابل استفاده در تمامی نرم افزار ها
  • فایل اصلی و اورجینال دانلود شده از گرافی ریور
  • شامل دو حالت Reg و معمولی

توضیحات سایت اصلی:

Etika Typeface – A reguler and awesome character! With two different style, it’s perfect for logos, name card, magazine layouts, invitations, headers, or even large-scale artwork.

 

آموزش نصب فونت

پس از خرید و دریافت فونت فایل را استخراج کرده و فایل ttf را در پوشه فونت های ویندوز خود کپی کنید یا فونت را install کنید در صورت بروز مشکل نیز می توانید با پشتیبانی سایت در تماس باشید…

 

افزودن به سبد خرید

 

دانلود فونت انگلیسی Etika Font

بعد از استفاده از فونت در صورت مفید بودن و داشتن پیشنهاد انتقاد یا…می توانید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید پذیرای نظرات شما هستیم!

مطالعه بیشتر