دانلود فونت لوگوتایپ اسنپ Snaap Font با فرمت TTF

دانلود فونت لوگوتایپ اسنپ

دانلود فونت لوگوتایپ اسنپ محصول جدید سایت وال استودیو است که برای طراحان گرامی آماده کرده ایم این فونت در سبک و استایل فونت لوگو اسنپ طراحی شده است که دارای ساختاری ویژه طراحی لوگو تایپ می باشد و با تایپ کردن در عرض کمترین زمان می توانید یک خروجی لوگوتایپ برای برند و کسب و کار خود داشته باشید در ادامه می توانید پیشنمایش های فونت اسنپ را مشاهده کنید.

دانلود فونت لوگوتایپ اسنپ

فونت اسنپ با الهام گرفتن از لوگوتایپ اسنپ طراحی شده است و دقیقا از روی آن کپی برداری نشده است! این فونت بسیار منعطف و قابل استفاده برای انواع تایپوگرافی های برجسته و معمولی می باشد برخی ویژگی های این فونت جذاب را با هم مرور میکنیم در بخش زیر می توانید پیشنمایش این فونت را مشاهده کنید

 

ویژگی های فونت فارسی اسنپ

  • فرمت استاندارد فونت ttf
  • فونت حرفه ای برای طراحی و تایپوگرافی
  • طراحی بسیار حرفه ای و منحصر به فرد
  • به همراه نسخه وب فونت برای استفاده در طراحی وب
  • قابل استفاده در تمامی نرم افزار های گرافیکی و غیر گرافیکی
  • بدون نیاز به نرم افزار دیگر برای تایپ کردن و تایپ مستقیم

دانلود فونت لوگوتایپ اسنپ

آموزش نصب فونت TTF در ویندوز

پس از خرید فونت و دریافت آن با نرم افزار Winrar نسبت به استخراج فایل فونت اقدام کنید.در  فولدری که استخراج شده است بر روی فایل Snaap.ttf راست کلیک کرده و گزینه Install را کلیک کنید و منتظر باشید تا فونت به صورت کامل نصب شود.

در صورتی که از ویندوز ۷ به پایین استفاده می کنید فایل اصلی فونت را در پوشه فونت های ویندوز خود کپی کرده و در نرم افزار مورد نظر از آن استفاده کنید در صورتی که در هر یک از مراحل استفاده از فونت مشکل داشتید در بخش دیدگاه ها اعلام کنید.

پس از خرید فونت از لینک زیر بالافاصله می توانید با برگشت به سایت فونت را دانلود کنید(ایمیل نیز می شود) در صورتی که مشکلی داشتید از پشتیبانی آنلاین سایت یا پشتیبانی تلگرام ما استفاده کنید.

افزودن به سبد خرید

 

دانلود فونت لوگوتایپ اسنپ

دانلود فونت لوگوتایپ اسنپدانلود فونت لوگوتایپ اسنپ دانلود فونت لوگوتایپ اسنپ

مطالعه بیشتر